• Свеж
Стилски Кампување Реверзибилна Класична Патио Мат

Стилски Кампување Реверзибилна Класична Патио Мат

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Мингс Марк Ад Стилски Реверзибилен Патио За Кампување Ви го носи меѓународната трговска компанија која вклучува Зелен Долг Животен Век и Стилски Производи за Кампување. Марк на минг и неговите подружници постојано работат на развој на еколошки производи кои служат за практична употреба. Надворешната подлога за внатрешен двор е една од производните линии што постојано се шират вклучуваат столови и маси за кампување, светла и светилки. Дизајнирана имајќи ја предвид околината, оваа подлога може да ви обезбеди чиста површина за чевли надвор од вашиот шатор или кампер. Полипропиленската подлога е едноставна за чистење и лесно се складира кога не се користи. Има две бои и прави прекрасен додаток за кампување. Стилски Кампување Реверзибилна Класична Подлога За Двор : 100% девствен полипропиленски материјал прави издржлива подлога. Материјалот што дише не ја повредува тревата. Ув заштита од изложување на сонце. Надворешната подлога за внатрешен двор е лесна за чистење, само прскајте со вода или метете. Лесен и може да се преклопи во многу компактна големина за лесно складирање. Достапно во големини : 6'x9', 8'x20' и 9'x12'. Избрани бои како Што се : Кафеава/Беж, Сина/Беж, Црна/Беж, Бургандија/Беж И Зелена/Беж.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне