• Свеж
BlackBerry Curve 3G Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од ixir {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2Cable} Вистинско дигитално прилагодување Брзо полнење Користете двојни напони до

BlackBerry Curve 3G Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од ixir {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2Cable} Вистинско

DEN 223.20

Од стока
Во продавницата

Доживотна гаранција Black Berry Curve 3 G 9300 Charger Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR {Wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 Cable} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони до 50% побрзо полнење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне