• Свеж
Ragu Chunky Sundried Tomatate & Sweet Wasil тестенини сос, Оз

Ragu Chunky Sundried Tomatate & Sweet Wasil тестенини сос, Оз

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Вкусете го секој залак. Со сос од тестенини со тестенини од домати и сладок босилек, ние го фаќаме тој незаменлив, измешан вкус на домати, во комбинација со навестувања на босилек за кулинарско создание за да се надополни секое јадење. Ragú Chunky Sundried Tomatate & Sweet Wasil тестенини сос 24 мл : Направено со домати со лоза со лоза со сундериран домат и вкус на босилек. Сос кој полека се врие во традиција за вкус што семејствата го сакаат. Содржи 1-1/2 порции зеленчук во секоја ½ чаша сос. Достапно во тегли од 24oz.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне