• Свеж
Бакнеж Мојот Ас Лопати Пари Блеф Играње Карти Игра Карти Среќа Маица

Бакнеж Мојот Ас Лопати Пари Блеф Играње Карти Игра Карти Среќа Маица

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Дами Краток Ракав Маица Подарок Кошула Смешни Вежба Тренингот Блузи Медицинска Сестра Смешни Графички Маичка Смешни Кампување Кошула Лето Пешачење Подарок Маица Леопард Мими Писмо Маица Графички Кошула Повик Писмо Печатење Блузи Сестра Одмор Блузи Смешни Пријатели Кошула Дами Писмо Печатење Семејство Маица Мајка Живот Кошула Писмо Графичка Кошула Благослов Мајка Кошула Одмор Графички Краток Ракав Мета Куче Мајка Кошула Повик Мода Туника Надворешна Облека Блузи За Вежбање Смешна Кошула За Подароци За Мама Маица За Кафе Дами Писмо За Печатење Кошула Со Смешни Изреки Секојдневна Маичка Топ Смешно Писмо Печатење Наставничка Кошула Жените Пијат Смешна Кошула Нана Подарок Писмо Печатење Маица Летна Графичка Кошула Мими Кошула Мачка Мама Маица Писмо Нана Кошула Дами Смешно Леопард Печатење Куче Мајка Маица Кошула Дами Лето Кратки Ракави Кошула Џиџи Маица Нана Маица смешни графички Мајка Смешни Пуловер Жените Баба Кошула Повик Маица Блузи Мажи Маица. Оваа маица е многу мека, лесна и дише. Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеење што ја задржува својата форма по миењето. Одликувајќи се со класичен дизајн на вратот на екипажот и кратки ракави, тој е совршен за секоја секојдневна или облечена пригода. Достапно во различни бои, можете да ја изберете сенката што најмногу одговара на вашиот стил и личност. Без разлика дали се дружите дома или имате ноќ во градот, овој женски врв ќе ве направи да изгледате најдобро. Совршено е за ноќно излегување со пријателите, викенд одмор или дури и обичен ден во канцеларија. Со својот безвременски стил, супериорен квалитет и неспоредлива удобност, нашите маици се задолжителни за секој плакар. Нарачајте денес и доживејте ја крајната удобност, стил и разноврсност! Ве молиме купете во согласност со податоците за големината на сликата, топол совет : се препорачува да купите една големина поголема од вообичаеното носење. Машинско Перење. Оваа маица е погодна за фотографирање, дома, секојдневно, на отворено, секојдневно носење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. ФАЌАЧ НА ОЧИ : бидете подготвени да добиете многу комплименти и смешни коментари. Совршено како почеток на разговор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне