• Свеж
Воздухопловни женски високи врвни патики

Воздухопловни женски високи врвни патики

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Кул пар клоци ја комплетира секоја облека со леснотија. Високите патики на Airwalk на Airwalk додаваат трендовски вибрации на кој било стил. Се разбира, можете да ги носите со фармерки и шорцеви, но зошто да не се забавувате и да ги испробате со проточно, цветно здолниште и мета за свеж изглед? Како и да ги носите, сигурно ќе го сакате изгледот и чувството на овие патики. Затворање на чевли : Традиционалниот дизајн на чипка обезбедува безбедно вклопување. Материјал : Кожа/ПУ го горниот дел со гумена надворешна плоча. Крајна употреба : Обични чевли за секојдневно носење. Карактеристики : Подготвена јака и ублажена влошка. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне