• Свеж
Студио Wynwood Studio Rramed Art Print

Студио Wynwood Studio Rramed Art Print

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Тропските добрите е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој врамен wallиден печатење од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Студиото Wynwood, „Тропски добрите“ мода и глам врамен wallиден печатење - зелена, бела карактеристики : ова уметничко дело има вертикална ориентација. Моден дизајн со тема за шминка за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рачно врамена во премија од 1,2 "Премиум бела рамка . Уметното печатење е 13 x 19 инчи . завршено со премиум не-сјајно плекси стакло . Покажано доказ и безбеден за да се обеси насекаде . пристигнува подготвени да висат со претходно инсталирани куки за куки за Лесно виси. Ноктите и закачалката исто така вклучени. Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне