• Свеж
Интимен Менс Секси Боксер Багажникот Удобно Мрежа Бикини Испакнати Торбичка Танга Оскудни Г-Стринг Џокстра Долна Облека

Интимен Менс Секси Боксер Багажникот Удобно Мрежа Бикини Испакнати Торбичка Танга Оскудни Г-Стринг Џокстра Долна Облека

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Целосната видливост од напред и назад прави да се чувствувате Како Рокстар. Ова машко стебло доаѓа со мрежеста ткаенина која овозможува соодветна количина на дишење и вентилација на кожата. Ќе добиете целосна покриеност од напред и назад, така што вашето тело може да биде во релаксирачка положба и доаѓа со вклопување во прегратка на телото. Бренд : Добар Ѓавол. Категорија : Машка Долна Облека. Ткаенина : полиамид-спандекс. Големина : Мала, Средна, Голема и Х голема ., Има и дизајн на цевки на страните на долната облека што се состои од лого на брендот во неа, така што ќе можете да имате голема удобност и еластичност флексибилност за да ја носите. Можете да го носите без никаква иритација и може да го промени начинот на кој гледате во сегментот на долна облека. Упатства за нега : ладно миење Во Машина. Не избелувајте. Закачете се да се исуши. Нема Железо. Нема сушење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне