• Свеж
Sony PlayStation Игри Конзола

Sony PlayStation Игри Конзола

DEN 9584.00

Од стока
Во продавницата

Play Station 4 : Најдоброто Место за Играње на Системот Play Station 4 е најдоброто место за играње со динамични, поврзани игри, моќна графика и брзина, интелигентна персонализација, длабоко интегрирани социјални способности и иновативни карактеристики на вториот екран. Комбинирајќи неспоредлива содржина, извонредни искуства со игри, сите ваши омилени апликации за дигитална забава и ексклузиви На Play Station, СИСТЕМОТ PS4 се фокусира на гејмерите. Sony Play Station 4 Игри Конзола Кеш : 4 МБ. Тип На Влезен Уред : Рампа За Игри. Стандардна Меморија : 8 МК. Тип На Влезен Уред : Рампа За Игри. Брзина На Процесорот : 1.60 GHz. Тип На Процесор : Јагуар. Брзина На Процесорот : 1.60 GHz. Тип На Процесор : Јагуар. Пропусен Опсег на меморија : 176 GB/s. Мемориска Технологија : GDDR5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне