• Свеж
Шлем Главата Куче Играчка, Авијатичар

Шлем Главата Куче Играчка, Авијатичар

DEN 79.52

Од стока
Во продавницата

Нова линија на карактеризирани играчки од мешани материјали што се градат надвор од успешните тениски топчиња Од линијата Куз со издржлива гумена обвивка создавајќи забавна играчка За повеќекратна употреба Одлична за носење или џвакање гума додава издржливост и создава непредвидливо отскокнување за време на играта Кајти Испуканата Пченка е високо-енергетска храна што ја јадат многу птици. Исто така, може да привлече мали животни во областа за хранење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне