• Свеж
Plantronics 60961-Hl Мобилен Телефон Лифтер

Plantronics 60961-Hl Мобилен Телефон Лифтер

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Општи Информациипроизводител : Полимапроизводител Број На Дел : 60961-32производител Адреса На Веб-Страница : http : //www. поли. Име На комбренд : Plantronics Product Модел : HL10 Product Име : HL10 Hendset Лифтерпроизвод Тип : Слушалка Лифтертехнички Информациикарактеристики : Еден Допир Повик Одговорете Повеќе За парите со овој Висококвалитетен Производ. Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда. Одличен производ. 100% задоволство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне