• Свеж
Womуалај Женски Лизгачки Патики Удобни Атлетски Чевли За Одење Нелизгачки Чевли За Трчање Црна 6.5

Womуалај Женски Лизгачки Патики Удобни Атлетски Чевли За Одење Нелизгачки Чевли За Трчање Црна 6.5

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Опис : . Пол : Жени. Стил : Женски Патики, Модни Патики, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Чевли За Трчање, Атлетски Чевли, Удобни Патики, Тениски Чевли. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : каки, црна, бела. Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10, САД 11. Горниот Материјал : Мува Ткаени. Надворешен материјал : ЕВА. Прицврстување : Чипка Нагоре. Тип На Прст : Кружен Прст. Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима. Повод : Секојдневен, Дневен, Внатрешен, Надворешен, Празник, Спорт, Работа. Карактеристики : . 1. Чевли за трчање за жени даваат долготрајна дишење и удобност. Одликувајте затворање со врвки за прилагодливо, сигурно вклопување. 2. Чевлите за пешачење имаат висока флексибилност и лесна тежина што им овозможува на чевлите слободно да отскокнуваат додека спортуваат. 3. Жените обичните патики се изработени од ѓон со лесен мек материјал ЕВА, кој има добри перформанси против извртување, отпорни на триење и против лизгање, ја подобруваат безбедноста додека вашите активности.Оваа теретана чевли за жени е компатибилна со женската мекост и цврстина. 4. Погоден за трчање, пешачење, теретана, џогирање, патување, возење, кампување, секојдневно, шопинг, патување, вежбање, тенис, бадминтон и друг секојдневен внатрешен живот на отворено. Издвојте се со овие удобни женски модни патики. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Женски Патики. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Патики За Дишење : дишат, издржливи, лесни, меки, дезодоранси. Откако ќе ги поминете дневните активности со овие чевли, можете да ги одржувате чевлите суви и удобни. Ова е одлично чувство. Лесно Се Лизга : Патики Со Низок врв, лесни за облекување и полетување, ве тераат да се движите многу слободно. Дизајн на чипка за прилагодување на совршено вклопување. Внатрешно дишење и Удобност : Женските патики со мека мрежеста обвивка што ја отстранува влагата ги одржуваат вашите стапала свежи при одење. Нелизгачки Ѓон : женските чевли за одење ефикасно обезбедуваат доволно триење.Ќе имаат доволно тампон помеѓу нозете и земјата, нека секој чекор сите опуштено. Прилика : Овие лесни секојдневни патики се совршени за пешачење, тенис, трчање, секојдневно, спорт, теретана, атлетика, патување, вежбање, тренинг, одмор, забава, нега, танц, јога, шопинг, возење и какви било активности.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне