• Свеж
Здрави Раси Ших Цу Шампон За Кучиња Без Солзи

Здрави Раси Ших Цу Шампон За Кучиња Без Солзи

DEN 207.52

Од стока
Во продавницата

Здрави Раси Шампонот Без Солзи За Кученца е уникатно нежна формула за чистење и кондиционирање што ќе остави сув капут мек, сјаен и здрав. Шампонот содржи алое вера, ланолин и нежни протеини кои оставаат мек, мек капут. Доволно е благ за употреба на лицето на кученцето постаро од 4 недели. Карактеристики Цу Шампон За Кученце Без Солзи Спецификации Тежина : 1,4 фунти - СКУ : ZX99 FF4051 Здрави Раси Ших Цу Шампон За Кученце Без Солзи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне