• Свеж
За Жени Со Качулка Плус Големина Дозвола Женско Печатење Маица Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Маица Маскирна Маица

За Жени Со Качулка Плус Големина Дозвола Женско Печатење Маица Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка Маица Маскирна Маица

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Женски Печатење Желка Долг Ракав Маици Со Качулка блуза Маица блузи проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако сте сигурни во големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2. Карактеристики : Долг Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Моден Стил. 3. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима. 5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови информации За Производот : Сезона : Пролет Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Лежерно што добивате : 1 Х Дуксери Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40 "Должина : 64cm/25.20" Ракав : 60cm/23.62 "Вратот : 60cm/23.62". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 65см/25.59" Ракав : 61см/24.02 "Вратот : 61см/24.02". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 66cm/25.98" Ракав : 62cm/24.41 "Вратот : 62cm/24.41". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 67см/26.38" Ракав : 63см/24.80 "Вратот : 63см/24.80". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Должина : 68см/26.77" Ракав : 64см/25.20 "Вратот : 64см/25.20" За Жени Со Качулка Плус Големина Дозвола Женска Лежерна Боја Џеб Со Качулка Со Долги Ракави џемпер јакна. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Плус Облека За Жени Под 15 долари. За сите прилики. Висок Квалитет-Цена Сооднос.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне