• Свеж
Familyloveshop Доо Im Пензиониран Јас Сум Слободен Да Го Направи Она Што Мојата Сопруга Ми Кажува Маица, Смешни Пензионирање Маица, Графички Маичка, Мажи И Жени Sweatshirt

Familyloveshop Доо Im Пензиониран Јас Сум Слободен Да Го Направи Она Што Мојата Сопруга Ми Кажува Маица, Смешни Пензионирање

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно Familyloveshop доо новина Sweatshirt е дизајниран и печатени во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% задоволството на Клиентите загарантирана. * Бренд : Семејна Љубовница доо * Материјал : Гилдан * Стил На Должина На Ракавот : Долг Ракав * Содржина На Ткаенина : 100% памук * Големина : С-5ХЛ * Пол : Унисекс * Боја : Повеќе бои * Стил На Вратот на Облеката : врат на Екипажот * техника На Печатење : ДТГ (Директно до Облека).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне