• Свеж
Зодани Дами Долна Облека Копче Надолу Кардиган Џемпер Обични Џемпери Пријатно Палто Зимска Јакна Вино Црвено М

Зодани Дами Долна Облека Копче Надолу Кардиган Џемпер Обични Џемпери Пријатно Палто Зимска Јакна Вино Црвено М

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпери, Отворена Предна Кардиганска Надворешна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Копче Надолу, Страничен Шлиц, Шуплива, Плетена Боја : Каки, Сива, Црна, Темносина, Црвена Вино, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% акрилик Деколте : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 65%Полиестер, 35% Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителен Џемпер Од Кардиган За Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер Од Кардиган е Опремен со Акрилик, V Врат, Цврста Боја, Копче Надолу, Шупливи, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни И Лабави Џемпери Од Кардиган, Плетена Јакна За Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 х Женски Џемпер Од Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Кабел Отворени Предни Џемпери, Долги Ракави Плетени Кардиган Облека, Зимски Топол Јакна Палто. Материјал-65%Полиестер, 35% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Кардиган Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн-Моден Стил, Цврста Боја, Копче Надолу, Шупливи Надвор, Кабел Плете, Мека И Се Протега Ткаенина, Страна Пресек, Лабава Повик Плетени Кардигани Џемпер За Жени. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Кардиган Џемпер Пар Со Слаби Фармерки и Чизми до Глуждот За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне