• Свеж
Трип Лајт П504-Свга Коаксијален Монитор Кабел Со Висока Резолуција СО РГБ Коаксијален И Аудио

Трип Лајт П504-Свга Коаксијален Монитор Кабел Со Висока Резолуција СО РГБ Коаксијален И Аудио

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Трип Лајт 6 нога пвц СВГА/ВГА монитор замена кабел карактеристики вграден во 3.5 мм стерео приклучоци,за проширување на аудио, како и видео. Мини-коаксот (РГБ) и спарената конструкција на видео жица обезбедуваат супериорен квалитет на видео сигналот. Никелирани конектори и позлатени бакарни контакти обезбедуваат одлична спроводливост. Двојната заштита (фолија и плетенка) обезбедува максимална заштита ОД ЕМИ/РФИ. И ДВАТА МАШКИ конектори СО ВИСОКА густина DB15 се обликувани и имаат интегрално олеснување на напрегањето за да се осигураат дека ќе траат долго. Трип Лајт гарантира дека овој производ ќе биде ослободен од дефекти во материјалите и изработката доживотно. Ги проширува и видео и аудио сигналите. HD15 машки НА HD15 машки. Кабел за монитор SVGA/VGA со вградени аудио конектори од 3,5 мм. Супериорни обликувани кабли со заштита од фолија за максимална заштита ОД РФИ/ЕМИ. Рохс во согласност. Доживотна гаранција. 6 стапки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне