• Свеж
Инктастичен Зајдисонце Доени Плажа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Зајдисонце Доени Плажа Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Детски Ползавец За Дана Поинт, љубителите На плажата Во Калифорнија со потресено зајдисонце и палми, вели Доени Стејт бич Калифорнија во розови и портокалови тонови. За љубителите на сонцето и сурферите. Inktastic Зајдисонце Дохени Плажа Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Хедер Греј 18 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. држава дана поинт калифорнија оринџ каунти палма сурфање пинккарткидс едно парче новороденче ползавец.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне