• Свеж
Софија Вергара Примамлив Женски Подарок Сет

Софија Вергара Примамлив Женски Подарок Сет

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Лансиран од дизајнерската куќа На Софија Вергара. Овој цветен овошен мирис има мешавина од акаи бери, цвет од мандарина, ананас, јасмин, ванила, сандалово дрво и мошус. Лансиран од дизајнерската куќа На Софија Вергара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне