• Свеж
Летни Плус големина Клиренс Фустани За Жени под 1 10, Женски Летен Краток Ракав Круг Вратот Печатени Врвка Сечење Фустан

Летни Плус големина Клиренс Фустани За Жени под 1 10, Женски Летен Краток Ракав Круг Вратот Печатени Врвка Сечење Фустан

DEN 295.84

Од стока
Во продавницата

Женски Летен Фустан За Сечење Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Со Краток Ракав карактеристики : 1.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен,, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жените дресизизираат.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440106cm/41.73"19cm/7.48" 99cm/38.98 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Ракав : 19cm/7.48" Должина : 99cm/38.98 " 2023 Лето Плус големина Клиренс Фустани За Жени под 1 10. фустани под 15 долари. женските фустани под 10 долари. фустани под 10 долари. дозвола жените фустани под 1 10. дозвола фустани под 5 5.00. жените дозвола фустани под 1 10. фустани под 10 долари. фустани под 2 20, дами летни фустани под 1 10, жените дозвола фустани под 5 5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне