• Свеж
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Ford Transit Поврзете ја целата временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупн

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за Ford Transit Поврзете ја целата временска заштита за

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за Ford Transit Connect 2020, дизајнирани прилагодени вклопуваат сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Ford Transit Connect floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : изработени од нетоксични, отпорни на абење, носат отпорни на абење Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã ã ã ° F (-60ã ã Â ° C C. со животна гаранција за вашиот мир на умот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне