• Свеж
Нов Стил Дами Чиста Боја Памук Со Долги ракави Секојдневна Домашна Облека Пижами Костум Црна

Нов Стил Дами Чиста Боја Памук Со Долги ракави Секојдневна Домашна Облека Пижами Костум Црна

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Нов квалитет!1. Име на производот : new и зима нов женски лежерен костум за пижами со долги ракави во домот2. Стил на производ : еднобојна, шевове, чипка, контраст3. Материјал : памук4. Боја : мулти-боја опционално5. Удобност : пријателски за кожата, топол и мек6. Состав на производот : врвот + панталони7. Забелешка : Бидејќи станува збор за рачно мерење, ќе има грешка од 1-2 СМ. Екранот е различен, и постои одредена разлика во рендерирањето на боите.Опис на големината : Големина - - - - - - - Должина - - - - - - - - - - - ГрадитеРамоПоловината- Должина На Хип-Панталони-65см 25,5` - 92см 36,2" - - - - - 37см 14,5" - - - - 66см 25,9 "- - - - - - 99см 38,9" - - - 101см 39,7 "М - - - 66см 25,9" - - - - 97см 38,1"38.2 см 15.0"70.5 см 27,7 "- - - - 104см 40,9" - - - 102,5 см 40,3 "Л - - - 67см 26,3`104.6 см 41.1 "- - - - 40см 15.7" - - - - 77см 30.3"111.6 см 43,9 "- - - - 104см 40,9 "XL - - - 68см 26,7" - - - 112,2 см 44,1"41.8 см 16.4"83.5 см 32.8"119.2 см 46,8 " 112,2 см 44,1"ххл- - - 69см 27,1`119.8 см 47.1"43.6 см 17.1" - - - - 90см 35.4`126.8 см 49.8" 119.8 см 47.1"Пакетот Вклучува : врвот + панталони : 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см.Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи.Имајте убав ден! Удобност : пријателска За Кожата, мека и дише. Состав : врвот + панталони. Погодно за секојдневно носење, погодно за дома. Чипка Шиење, Мода и секси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне