• Свеж
Acdelco 11a Предниот Регулатор Собранието Одговара изберете: 1992-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ, 1992-БУИК СКАЈЛАРК

Acdelco 11a Предниот Регулатор Собранието Одговара изберете: 1992-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ, 1992-БУИК СКАЈЛАРК

DEN 1418.08

Од стока
Во продавницата

Acdelco 11a17 Предниот Регулатор Собранието Секој ACDelco Професионални, премиум Резервни Моќ Прозорец Мотор И Регулатор Собранието е висок квалитет на замена за многу возила на патот денес. Перформансите на звукот и брзината се еквивалентни или подобри од оригиналната опрема. Прекинувачот на моторот спречува прегревање доколку се присутни неисправни прекинувачи. Животот на кабелот се продолжува со користење на ролки наместо слајдови. Овој премиум резервен прозорец за замена на моторот и регулаторот е произведен за да ги исполни вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета - https : //www.P65 Warnings.ca.gov.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне