• Свеж
Сребрен Мини Крило Креативен Сам Декор Ангелско Крило Подарок САМ Костим Ранец Пристапни Занаети Украсни Реквизити

Сребрен Мини Крило Креативен Сам Декор Ангелско Крило Подарок САМ Костим Ранец Пристапни Занаети Украсни Реквизити

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Овие мини крила се ткаенини ангелски крилја, привлечни, украсни закрпи за самостојни проекти. Можете да го шиете на вашата облека или пегла-на вашата облека. Нанесете со жан, кожа, јакна, торба. Направете ја вашата крпа поуникатна и модерна. Исто така одлично за правење машнички за бебешка коса, декорација за подароци. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : ткаенина. - Големина : Прибл. 12, 5х7х0, 1см. - Најдобар избор ЗА САМ занаети. - Тие се корисни и за криење на оштетени или искинати дамки на вашата облека и додатоци. - Овие крила можат широко да се користат за чевли, палта, фармерки, чанти, куфери, навлаки за перници и завеси. - Вашиот сам пристап ќе биде извонреден со таков креативен додаток. - Крило направете прекрасен филер за украсување самостојни чанти! Одлично За Божиќ, самостојна капа, венци и друго украсување. - Може да го искористи за да направи добар подарок за да им дадеме на нашите пријатели, роднини, колеги, семејства и така натаму за време на божиќ.   12 x diy крило. Најдобар избор ЗА сам занаети. Тие се исто така корисни за криење на оштетени или искинати дамки на вашата облека и додатоци. Овие крила можат широко да се користат за чевли, палта, фармерки, чанти, куфери, навлаки за перници и завеси. Вашиот сам пристап ќе биде извонреден со таков креативен додаток. Крило направете прекрасен филер за украсување самостојни чанти! Одлично За Божиќ, самостојна капа, венци и друго украсување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне