• Свеж
Вистински Најважни Младински Суви Спортски Шорцеви за Теретана со Џебови, Големини 5-18

Вистински Најважни Младински Суви Спортски Шорцеви за Теретана со Џебови, Големини 5-18

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Активната Облека за момчиња се подобри : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност -100% полиестерски мрежен материјал што ја отстранува Потта ја повлекува влагата од телото за време на секоја активност што ја подобрува сувоста и обезбедува лесна дишење. Кул, лесен и удобен. Дизајниран да го одржува ладен за време на вежбање и игра, Сметајте На Атлетските Шорцеви На Вистински Есенцијал за тешко наоѓање мешавина од целосна удобност, одличен квалитет и неверојатна вредност за парите. Кликнете на "Додај Во Торба" сега! Суви Шорцеви Совршени За Трчање, Кошарка, Лакрос, Фудбал или само секојдневна Облека за Одмор. Истегнете Го Појасот Со Внатрешна Врвка За Влечење За Удобно Вклопување ; 9 Инчен Спој. Предните џебови нудат погодно складирање. (UPF 50+) Ја Штити Вашата Кожа од Ултравиолетови Зраци. Мазен, Лесен Материјал За Брзо Сушење За Супериорни Перформанси И Удобност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне