• Свеж
Чика Лока Резервоарот Врвот, Дами Тркач Резервоарот Врвот, Луди Резервоарот, Саси Резервоарот, Феминистички Резервоар, Канкун, ХХ-Големи

Чика Лока Резервоарот Врвот, Дами Тркач Резервоарот Врвот, Луди Резервоарот, Саси Резервоарот, Феминистички Резервоар, Канкун,

DEN 175.84

Од стока
Во продавницата

Чика Лока Резервоарот Врвот, Дами Racerback Резервоарот Врвот, Луди Резервоарот, Sassy Резервоарот, Феминистички Резервоар. Ова Е дамски КАНКУН ХХ-голем резервоар за тркачи, дизајниран, печатен и продаден од Облека Евертри. ГОЛЕМИНА-Ова се дами опремени тркачки резервоари; погледнете ја нашата табела со големини во сликичките за вистинските мерења. КВАЛИТЕТ И УДОБНОСТ-Изработени Од висококвалитетна мешавина од дрес за супер меко удобно вклопување. Мешавината од памук/полиестер се чувствува мазна и свиленкаста на допир и изгледа одлично. ПЕЧАТЕНИ ВО САД-Секој од нашите тенкови се дизајнирани и направени по нарачка од нашиот објект во Њу Џерси.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне