• Свеж
Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-85045

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Необложени Долна Жица Градник, Стил-85045

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Малку оди долг пат. Паметниот И Секси Градник Со Чипка Со Потпис Без Жица има бестежинска состојба на бралета со дополнителен поттик на долна жица. Градникот од тантела со целосна покриеност е дизајниран со фестонирана цветна тантела и еластична ткаенина што ви дава лифт со природен изглед. Никогаш не компромитирајќи ја формата и поддршката, овој градник со целосна покриеност ги прегрнува вашите облини и е доволно удобен за носење цел ден, не е ни чудо што тоа е нашиот најпродаван градник без облоги #1. Обложете го под врвовите или спарете со Какви било паметни И Секси гаќички со чипка со потпис за да го завршите овој женски изглед без напор. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметниот И Секси Градник Со Чипка Со Потпис Без Жица има бестежинска состојба на бралета, но ви дава природен поттик на долната жица. Овој градник со целосна покриеност има чаши од тантела што се протегаат за да ви помогнат да бидете безбедни. Овој градник нема поставата под чипка и е чиста необложени градник. Обвиткан долна жица го закотвува необложениот градник од тантела за да обезбеди природен лифт без гломазна подлога. Прилагодливите ремени варираат во ширина во зависност од големината на градникот за поддршка и удобност. Деколте од чипка и прекрасен центар гор лак и детали за скапоцен камен го прават овој градник совршен за секојдневно носење и специјални прилики. Овој необложен градник од тантела има балетски грб и екстра широки прилагодливи изградени ремени. Прилагодлива задна кука и затворање на очите. Се вклопуваат тестирани, верни на големината. Опсегот на инклузивна големина вклучува големини на градник со плус големина до 46 DDD. За да создадете соодветен сет за градник и гаќички, спарете Се Со Паметни И Секси Гаќички Со Чипка Со Потпис за да го комплетирате изгледот. 94% Најлон, 6% Спандекс, Ексклузивно За Декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне