• Свеж
СВЕТСКИ МАНИ И ГОЛЕМИ МАНИ ЦЕЛОВНИ ЛЕСНИЦИ јакна, до големина 3XL

СВЕТСКИ МАНИ И ГОЛЕМИ МАНИ ЦЕЛОВНИ ЛЕСНИЦИ јакна, до големина 3XL

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Швајцарската технологија го прави тоа правилно со качулка лесна јакна. Овој нов Zip-up-up ќе ви служи добро за време на викендите и раните утрински часови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. приближно. Должина : 30-1/2 ". Лесен од Свисстех.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне