• Свеж
Reebok Women'sенски бикини бикини пливање врвот, UPF 50+, големини XS-XXL

Reebok Women'sенски бикини бикини пливање врвот, UPF 50+, големини XS-XXL

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Изградете совршен костим за капење од горе надолу. Bralette Bikini Top на Reebok ви овозможува да го искажете вашиот стил од плажа до базенот. Дизајнирано со удобност и леснотија на движење во умот, ќе ја сакате покриеноста и ткаенината за брзо сушење што исто така нуди заштита од UPF. Едноставно, спарете се со омилените дното на бикини и сите сте подготвени за забава на сонце. Материјал : 83% полиестер/17% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Затворање : стил на пуловер. Ленти : ленти за резервоар. Деколте : вратот на лажичката. Карактеристики : хлор и отпорна на солена вода; Брзо суво ткаенина со заштита од 50+; Бенд за лого на дното. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно. Womenенски бикини од бикини од Рибок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне