• Свеж
Тролки памук тесни фит пижами, сет

Тролки памук тесни фит пижами, сет

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 2-PC сет вклучува 1 шарен печатен врв на кратки ракави и 1 долг дно со еластична лента за половината. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Памук тесни фит пижами, сет од 2 парчиња (девојки за мали деца).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне