• Свеж
Ревенти Мека Имитација Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти-Лизгање Сандали За Жени Висококвалитетни Летни Жени Сандали Дозвола Виолетова 7

Ревенти Мека Имитација Кожа Затворени Пети Гроздобер Анти-Лизгање Сандали За Жени Висококвалитетни Летни Жени Сандали Дозвола

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Мека Имитација На Кожа Затворени Прсти Гроздобер Анти-Лизгачки Сандали За Жени Висококвалитетни Мека Имитација На Кожа Затворени Прсти Гроздобер Анти-Лизгачки Сандали За Жени Висококвалитетна карактеристика : гумен солематеријал : Кожни Сандали, мека влошка и нелизгачки гумен надворешен ѓон женски облечени сандали, удобни за носење : Летни секојдневни сандали, боемска платформа На плажа Чевли Сандали за жени, спарете Се Со Фустан, Шорцеви Секаков Вид Облека Пригода : Летни Сандали на Плажа одлични за работа, Плажа, Шопинг, Одмор, Возење, Дружење И Така Натаму Удобни кожни сандали за Жени тип На Затворање : тип на вамп со кука И Јамка : висина на отворена пета : 3,5 см/1,38"содржина на пакетот : 1 поставете сандали : 37 еу : 36 велика британија : 4,5 сад : 7 должина на стапалото : 23,5 См/9,25" Сандали За Жени. летни сандали за жени. жените сандали дозвола под 1 10 1 15. сандали за жени дозвола под 1 10 1 15.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне