• Свеж
Машки Кошарка Трчање Тренинг Костум Атлетски Компресија Спорт Долги Ракави Маица Блузи

Машки Кошарка Трчање Тренинг Костум Атлетски Компресија Спорт Долги Ракави Маица Блузи

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Машки Кошаркарски Тренинг Костум За Трчање Атлетска Компресија Спорт Маица Со Долги Ракави Блузи Карактеристика : Материјал : Полиестер+ Спандекс Обликувана Облека : Боди Декорација : Без Дебелина : Тинобсцена Слика : Носексуално Сугестивно : Нодескрипција : 85% Полиестер, 15% спандекселастично затворање тренирајте напорно и останете суви во оваа лесна машка обука со долги ракави Кошула Свежа Во Атлетска Маичка Со Тенок Фит Што Ја Истакнува Вашата Атлетска Градба Совршена За Дневна Теретана, Фитнес, Џогирање, Трчање, Фудбал, Фудбал, Јога, Циклус И Други Активни Тренинзи, Економска Компресија Погодна За Подобрен Опсег На Движења;Меките Ткаенини Што Дишат И Ја Отстрануваат Влагата Ве Одржуваат Суви и удобни спакувани вклучуваат : 1 маица за обука за трчање : 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење.2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ●Дизајниран За Сите Сезони,Одлични Перформанси во топло или ладно време. Потта и Влагата може многу брзо да се извлечат од кожата; Овозможете пот лесно за сушење на воздух за да спречите облеката да се залепи за телото. ●Ув Заштита Од Сонце + РЕЈТИНГ UPF 50+ ја штити вашата кожа од штетните УВ зраци на сонцето. ①Удобна ткаенина Без абразија спандекс со одлична еластичност и издржливост за максимална подвижност. ●Мулти-Разноврсна● Совршен За дневна теретана, фитнес, џогирање, трчање, фудбал, фудбал, јога, циклус, бџџ и други активни тренинзи. ●КОШУЛА за ТРЧАЊЕ со ДОЛГИ РАКАВИ ● - ткаенината што ја отстранува Влагата ве одржува ладно суви при трчање или џогирање. Раглан маица со долги ракави со longономски шевови со рамна брава, овозможува поголем опсег на движење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне