• Свеж
Студио кингарт, Постојани Маркери За Фини Врвови, Комплет Живописни Бои

Студио кингарт, Постојани Маркери За Фини Врвови, Комплет Живописни Бои

DEN 175.68

Од стока
Во продавницата

Разновиден За Секој Ден Корисник или Декоративна Уметност. Постојаните маркери за мастило имаат квалитет, опсег на бои и цена да бидат вашиот прв избор за обележување на световното, правење знаци со висока видливост или додавање персонализација и декорација на широк асортиман на стоки од садови до организатори. За возрасни и деца. Постојаното мастило може да се користи за украсување и обележување на повеќето порозни и непорозни површини, вклучувајќи хартија, дрво, стакло, пластичен метал и многу повеќе. Разновиден фин врв-користете на точка или на страна за похрабри ознаки и области за полнење. Брзо сушење, избледување и отпорност на вода. Нетоксични. 24 богати бои со мастило го покриваат виножитото и пошироко.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне