• Свеж
училишен прибор Алатки За Плетење Од Типот Прстен Предиво Пролетни Водичи Носете Прст Прст Прст Шиење + Б

училишен прибор Алатки За Плетење Од Типот Прстен Предиво Пролетни Водичи Носете Прст Прст Прст Шиење + Б

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Алатки За Плетење Од типот на прстен Водичите За Пружини Од Предиво Носат Додатоци За Шиење Со Прсти Со Прсти Карактеристики : висококвалитетен и долготраен за неговиот нерѓосувачки челик.Мазна надворешна површина за удобност на раката.Цврста и силна стабилност.Лесен и едноставен за употреба.Носена на прстот, напрстокот на жичаната серпентина има два водичи за предиво за контрола на плетењето.Помогнете да ја одржите напнатоста рамномерна.Отпорен на корозија и бледнее.Одлично за плетење и хеклање.Совршено одговара за големината на прстот.Убав подарок за вашата мајка, баба, тетка и девојка.Две големини опционално.Материјал : нерѓосувачки челик големина : Голем(19мм), мал (17мм) (опционален)Пакет : 1 парчиња алатки за домаќинство за плетење напрсток. Алатка серија. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне