• Свеж
Оригинална Торбичка За Моторџиски КЛИП ОД КОЖА ОД ГОВЕДСКА КОЖА-Направена ОД САД, Дизајн Со Три Патенти, 7 8

Оригинална Торбичка За Моторџиски КЛИП ОД КОЖА ОД ГОВЕДСКА КОЖА-Направена ОД САД, Дизајн Со Три Патенти, 7 8

DEN 127.20

Од стока
Во продавницата

Оваа торбичка за клипови е торба за половината за сите сезони, за сите намени што можете да ја користите насекаде и насекаде. Оваа официјално лиценцирана стока од висококвалитетен мек материјал од говедска кожа е дизајнирана со три џебови со патент. Обезбеден е ремен за рамо 46" за да ја претворите торбичката за половината во вреќа со вкрстено тело. Класичен и суштински додаток за истакнување на вашиот уникатен моторџиски начин на живот. Одлична идеја за подарок за новина на колегите моторџии или љубители на мотоцикли и ентузијасти. Секоја кожна чанта е изработена со најголем квалитет и изработка гордо изработена Во Јужен Виндзор, Конектикат САД. Нарачајте ја вашата сега! Оригинална 100% Торбичка За Моторџиски КЛИП ОД КОЖА ОД ГОВЕДСКА КОЖА-Направена ОД САД, Дизајн Со Три Патенти, 7 "Х 8".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне