• Свеж
Рик И Морти Ѕид Таписерија [ ], Рик Како Духовен Лидер Од Само Фанки-Сифи, Цртан Филм, Анимација, Возрасни Пливаат, Психоделичен

Рик И Морти Ѕид Таписерија [ ], Рик Како Духовен Лидер Од Само Фанки-Сифи, Цртан Филм, Анимација, Возрасни Пливаат, Психоделичен

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Оваа Полиестерска таписерија прави одлична завеса дома во дневната соба/спалната соба! За оние кои сакаат да имаат повеќе духовна spirетика во нивниот животен простор не можете да погрешите со оваа уметност во стилот на боја на вратоврска со овој едноставен дизајн на слонови и дрвја. Фатете се за нешто што ќе ве пренесе надвор од овој свет и внатре на безбедно место за вибрација. По долги денови работа ќе сакате да бидете во привлечна атмосфера, нема ништо повеќе добредојде од соба исполнета со уметност која само вреска зен. Имајте место исполнето со мир за да ги доведете пријателите и семејството додека се дружите на собири. Ако сакате кул таписерија за украсување, фатете ја денес! ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Оригинална уметност со зен атмосфера. Уживајте во оваа pleasетски пријатна таписерија со која навистина можете да вибрирате! Овој дизајн на таписерија е одличен декор за секој дом, канцеларија или спална соба затоа земете еден за себе и споделете ја смирувачката енергија. ПОЛН СО ДУХ : Не се задоволувајте со здодевната ѕидна уметност! Ако го поминувате вашето време размислувајќи за универзумот или препуштајќи се повеќе на духовната страна на себе, тогаш ова е таписеријата за вас. ХРАБАР ДИЗАЈН : со ова парче 53 х 81, сигурно ќе влијаете на сите ваши пријатели и семејство кога ќе ги посетат. Споделете со вашите пријатели и семејство колку сте сонувач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне