• Свеж
Вокер 245-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф350, 2011 - ФОРД Ф250

Вокер 245-Одговара изберете: 2011 - ФОРД Ф350, 2011 - ФОРД Ф250

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Производите на вокер почнаа да ги снабдуваат потребите на системот за гориво на автомобилската индустрија во 1946 година. Денес Вокер е еден од најголемите, приватни производители на компоненти на системот за гориво и сензори за мотори и им служеше на потребите на светскиот автомобилски резервен пазар. Ние сме посветени на снабдување на производи произведени за да ги исполниме или надминеме стандардите И спецификациите НА ОЕМ. Овој напор е поддржан од нашиот сопствен персонал за производство, управување со производи и инженеринг за да се осигураме дека е одржуван и точен во производството на квалитетни делови, апликации за возила, листови со инструкции и техничка поддршка. Нашите производи вклучуваат Комплети За Поправка На Карбуратор и Вбризгување Гориво, Сензори за Кислород и други производи за Управување Со Моторот, Како Што Се Сензори за Положба на Гас, Сензори За Камери и Коленесто Вратило, Инјектори за Гориво, Жици за Свеќички и Дихтунзи. КАКО сертифицирана компанија ISO 9001/IATF16949, ние сме посветени на снабдување на производи со највисок квалитет. Вокер 245-1331 Одговара Изберете : 2011-2016 Форд Ф350 8 Цил 6.7 Л 2011-2016 ФОРД Ф250 8 Цил 6.7 Л 2013-2016 ФОРД БЕГСТВО 4 Цил 2.5 Л 2014-2015 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ 4 Цил 2.5 Л 2011-2016 ФОРД Ф450 8 Цил 6,7 литри и повеќе - додадете го вашето возило Во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне