• Свеж
Без граници јуниори плус милениумско миленичко мини здолниште

Без граници јуниори плус милениумско миленичко мини здолниште

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Мини е назад и подобро од кога било. Ова милениумско мини здолниште од без граници е направено во мешавина од рајон со асиметричен отвор на полите и еластична половината завршена со факс-кожен појас. Совршено за да изгледате удобно шик со потпетици или станови и печатена блуза за симпатична облека за работна облека. Само на. Материјал : 76% рајон/21% најлон/3% спандекс; Појас : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Inseam : високи, 18,5 ”inseam. Затворање : Стајлинг за влечење е еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вклучува кожен појас, асиметричен страничен полите. Милениумско миленичко мини здолниште за јуниори плус од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне