• Свеж
Циекен Жени Дами Модни Клинови Платформи Кристално Цветни Високи Потпетици Чевли Сандали

Циекен Жени Дами Модни Клинови Платформи Кристално Цветни Високи Потпетици Чевли Сандали

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Жени Дами Модни Клинови Платформи Кристално Цветни Високи Потпетици Чевли Сандали ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Опис Пол : Жени Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гума Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Клинови : Ремени Со Тока Висока Пета : 10см/4"Висина На Платформата : 4см/1.6" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Големина 3774.53623523.5 См/9.3"9cm/3.5" Големина : 37us : 7uk : 4.5 Еу : 36cn : 235foot Должина : 23.5 Cm/9.3"нога широк : 9cm/3.5" овие чевли Се Многу Погодни За Носење. Овие чевли се многу удобни за носење. Овие чевли се квалитетни и можат да се носат долго време. Овој пар чевли е посоодветен за носење дома и кога сте во близина на домот. Овој пар чевли е задолжителен за секое семејство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне