• Свеж
Pionенска жена за жени со кратки ракави за пижами и панталони сет, 2-парчиња

Pionенска жена за жени со кратки ракави за пижами и панталони сет, 2-парчиња

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Одморете или дневна во стил во пионерската жена со кратки ракави печати врвот и панталони со 2 парчиња пижами поставени за жени. Изработено во мека истегнување плетено со опуштено вклопување и леснотија, тој нуди луксузна удобност без разлика дали се сместувате за вечерта или се лажете наутро. Шарениот цветен принт нагласен со комплементарна контрастна облога е модерен изглед на кој ќе се чувствувате пријатно кога ќе излезете надвор за да го соберете весникот. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на пижама и 1 панталони за пижами. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. TOP : V-врат; стил на пуловер; ракави на лактот. Панталони : стил на влечење со еластична половината; џебови од страничен цвест. Карактеристики : опуштено вклопување; меко плетено плетено; Цврст контраст на контраст. Сет за печатење на кратки ракави за кратки ракави и панталони, 2 парчиња од пионерската жена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне