• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Sime Solid Shap Fuest со детали

Terra & Sky Women's Plus Sime Solid Shap Fuest со детали

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ласкава силуета плус женска акцент на шутница е еднаква на еден стилски фустан што мора, терато. Акцентот на предната рупка од половината до полите. Нелиран. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан за завиткување на рафли за жени со плус големина од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне