• Свеж
Мојата куќа од Тексас, дама птица, модерна фарма, Дамаск, килим на отворено во затворено, природно дрво, 1'11 10 тркач

Мојата куќа од Тексас, дама птица, модерна фарма, Дамаск, килим на отворено во затворено, природно дрво, 1'11 10 тркач

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Воведување на килим за дама птици во мојата куќа во Тексас - зачудувачки килим во затворен простор/отворено што ќе додаде елеганција на кој било простор за живеење. Овој премиум полипропилен килим е практично не-пролевање, отпорен на дамки и отпорен на згаснат, што го прави совршен избор за активни домаќинства. . Оваа колекција има меки предива во високо-ниско ниво што додава визуелна длабочина и димензија на модерната, неутрална шема на килимот. Природната боја на лебдат дрво и меките обрасци го олеснуваат вметнувањето во постојните концепти за дизајн, а килимот е одобрен и за внатрешна и на отворена употреба, што го прави разноврсен избор за секоја просторија во вашиот дом. . Овој килим не е само убав, туку и издржлив и еластичен, со гаранција на 1-годишен производител, осигурувајќи дека е направен со највисок квалитет на материјали и занаетчиство. Со врвна мекост, сигурна издржливост, смирувачки бои и лесно одржување, килимот на мојата област за птици во Тексас, дама птици е извонредна вредност што ќе го подобри вашиот дом .. Не двоумете се да го додадете килимот на мојата куќа за птици во Тексас, во вашата количка денес и да ја доживеете убавината, удобноста и издржливоста на овој исклучителен килим! Неутралните бои и меките обрасци се лесни за вклучување во постојните концепти за дизајн. 100% премиум полипропиленски влакна се практично не-пролевање и дамки и отпорни на згасници за долгогодишна елеганција кај активните домаќинства. Трајни и еластични, одобрени и за внатрешна и за надворешна употреба. Гаранцијата на 1-годишен производител обезбедува највисок квалитет на материјали и занаетчиство. Се препорачува подлога за килим што не е на лизгање за да се спречи лизгање, да се обезбеди амортизирање и да се избегнат брчките. Не миење на машина или впивајте. Не бели. Не изложувајте на екстремни услови. Извалканите области треба да се чистат со благ детергент. Се препорачува повремено професионално чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне