• Свеж
Погоди го премота женското лето -лепенка лента со висока половината дното на дното W

Погоди го премота женското лето -лепенка лента со висока половината дното на дното W

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Осветлете го денот во ова лето затегнување на лентата со високи половини од хит. Забавни бои, смели ленти и ласкава лента за половината ќе ве изгледаат како крајно бебе на плажа. Направено од рециклирана ткаенина. Страшен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне