• Свеж
Висока Кратка Чаша Најдобар Пријател Подарок Кошули Женски Црни Графички Резервоари

Висока Кратка Чаша Најдобар Пријател Подарок Кошули Женски Црни Графички Резервоари

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Имањето најдобар пријател е еден од најдобрите подароци во животот. Кога имате еден вистински пријател кој секогаш ќе биде тука за вас, тоа е се што ви треба. На 365 Во Љубов/365 Печатење Ад, ние обезбедуваме уникатни соодветни тимови за да уживате со вашиот најдобар пријател. Тоа е симпатичен и забавен начин да го покажете вашето драго пријателство! Нашите врвови на резервоарот ЗА совпаѓање НА BFF се направени од лесен памук што дише, кој може да обезбеди удобност при носење. Овие графички резервоари се претходно измиени врвови кои спречуваат значително намалување по првото перење. Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани од Калифорнија САД, а ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за пријателство за разни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни подароци за најдобар пријател за родендени, Божиќ, спортски настани и многу повеќе. Направете ги вашите незаборавни спомени со Заљубени 365/365 најдобри пријатели На Печатење На Ад соодветни врвови-Започнете Со Купување Сега! ВГРАДЕНА КОШУЛА - за поблиско вклопување, нарачајте 1-2 големини нагоре нашите женски кошули работат помали од Американската стандардна големина **Совети За Големина * * најдобар начин да ја добиете вистинската големина е да измерите кошула што ја поседувате и да ги споредите ширината и големината на градите со нашата табела со големини. ВИСОК КВАЛИТЕТ-Изработен од 100% памук што се врти со прстен (хедер Греј 85/15 памук/вискоза) обезбедувајќи удобност и обезбедување на ладни лесни летни кошули Што дишат Еколошки мастило за печатење база на вода 2 кошули по нарачка. УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ - Симпатична, смешно, и.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне