• Свеж
Комплет за декорација на банер за забава во октонаути

Комплет за декорација на банер за забава во октонаути

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Сè што треба да ја фрлите совршената забава е вклучено во овој удобен партиски пакет! Овој пакет вклучува 18-инчен од 61-инчен винил банер и комплет за декорација на цврста боја од 21 парчиња. Комплет за декорација на банер на партијата Октонаути : Сè што ви треба за да ја фрлите совршената забава е вклучено во овој удобен партиски пакет. Украсете голема површина за да одговараат на вашата тема. Овој пакет вклучува винил банер од 18 "x 61" и комплет за декорација на цврста боја од 21 парчиња. Партиски материјали за еднократна употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне