• Свеж
Женски Елегантен Цветни Чипка Против Вратот Мини Фустан Обичен Краток Ракав Еднобоен Возбудлив Фустан А-линија Течен Плисиран Замав Кратки Фустани

Женски Елегантен Цветни Чипка Против Вратот Мини Фустан Обичен Краток Ракав Еднобоен Возбудлив Фустан А-линија Течен Плисиран

DEN 461.44

Од стока
Во продавницата

Женски Краток Ракав V - Вратот Цврста Боја Џеб Одлуки Фустанкарактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден.2. се вклопуваат Од S ДО XXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување.4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони.5. Рачно миење ладно, правете белило, закачете суво,Зачинете : сите сезонирода : Женска Пригода : мода, Роденден,Запознавање,Забава,Материјал : полиестерстил : мода, секојдневен,свечен фустан за жени 2023 празнични фустани црни фустани црвени фустани коктел фустани кадифени фустани за жени фустан со долги ракави за жени новогодишни фустани за жени божиќен фустан матурски фустан облечени блузи за жени миди фустани за жени празник партиски фустани за жени. фустан со светки свечени фустани за жени свадбени фустани за гости за жени зелени фустани бел фустан празничен фустан секси фустани за жени фустан за забави плус големина фустан за жени коктел фустани вечерна забава макси фустан џемпер фустани за жени 2022 светкави фустани за жени. фустан од корсет карирани фустани за жени долги фустани за жени плус големина коктел фустани летни фустани за жени 2022 забава полуформални фустани за жени матурски фустани златни фустани црни фустани за жени коктел фустани за жени 2022 елегантен фустан за принцеза секси фустан. розов фустан кариран фустан плус големина празнични фустани за жени црни свечени фустани за жени зелен кадифен фустан елегантни фустани за жени вечерна забава фустан на плажа матурски фустани за жени празничен фустан женски фустани за специјални прилики црн мини фустан хавајски фустани за жени фустан со долги фустани црн фустан со долги ракави црн фустан со светки фустан со едно рамо за жени. Совети за големина : ве Молиме погледнете го Нашиот Водич За Големина, нашата облека е наменета за Азиска фигура, ако сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне