• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Време е да се добие стилски со Ејми Лофер од Бринли Ко! Овој симпатичен лопар е во право на тренд оваа сезона со зашилената форма на пети и бујната плоштад тока. Дебелиот каиш и стилот на лизгање и меката ткаенина од велур лесно го прават ова омилен стан! Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне