• Свеж
Тавоп Зимски Капут Униз Модерен Стоечки Јака Летечки Костум Со Качулка Со Долги Ракави Секојдневна Јакна Јакна Црвена 14

Тавоп Зимски Капут Униз Модерен Стоечки Јака Летечки Костум Со Качулка Со Долги Ракави Секојдневна Јакна Јакна Црвена 14

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Тавоп Зимски Капут Унисекс Модерен Стоечки Јака Летечки Костум Со Качулка Со Долги Ракави Секојдневна Јакна/Јакна Црвена 14. Спецификации : Бои : Бежезиза : С( САД : 4)Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени,женска пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија : Табела Со Големина На Машка Надворешна Облека Од 2000 КОМПЈУТЕР : големина : 3x-Големи Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 Биста : 150cm/59.06" ракав : 76cm/29.92" Рамо : 58cm/22.83" должина : 76cm/29.92". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. зимски палта за мажи. зимски палта. зимски палта. меморијален ден облека. божиќен одмор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне