• Свеж
Бесплатна маичка за ракави за девојчиња за девојчиња за девојчиња, големини 4-18

Бесплатна маичка за ракави за девојчиња за девојчиња за девојчиња, големини 4-18

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Сигурно шармантно. Убави ракави на очите ја ажурираат оваа класична маица од боксер од бесплатното склопување. Пар со здолништето на забавата за појавување на симпатична изглед што ќе го сака. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Boxy. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратки ракави со детали за очите. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои; Супер-мека ткаенина за удобност. Boxy Eyelet ракав на врвот за девојчиња од бесплатно склопување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне