• Свеж
Селија 31,5 31,5 Рамка огледало

Селија 31,5 31,5 Рамка огледало

DEN 2543.84

Од стока
Во продавницата

Нежните текстура и гламурозниот дизајн работат заедно во совршена хармонија за да го занает ова исклучително огледало. Ова вкусно парче без напор произлегува класичен шарм и суптилен стил. Навистина безгрешно во аспектите на градежништвото и присуството, ова парче одразува беспрекорна талент додека ги одржува принципите на траен дизајн, што го прави идеален акцент за кој било простор. Селија 31,5 "x 31,5" Рамка огледало.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне