• Свеж
Terra & Sky Womensенски плус големина Милениум ткаени шорцеви

Terra & Sky Womensенски плус големина Милениум ткаени шорцеви

DEN 236.00

Од стока
Во продавницата

Елегантни и мазни со широка лента за половината, плетените шорцеви на Terra & Sky Plus Millennium се совршена опција за фрлање и движење. Дизајнирано со допир на стрии, ќе го сакате удобното вклопување и чувството. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Приближно. In Seam : 9,5 ". Повлечете го стилизирањето. Два предни џебови. Скриената плоча за слабеење создава елегантна силуета. 74% рајон/22% најлон/4% Спандекс. Машински печење. Увезен. Затегнати ткаени ткаени шорцеви за жени од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне